Seznam produktů výrobce Light Farm

Thaiwanská společnost Light Farm Eco-Technology Co., LTD. patří do skupiny Wieson Technologies Co., Ltd. Byla založena v roce 2014, a jako mladá společnost se zaměřuje na technologií podporujících pěstování rostlin.

V posledních letech se klade velký důraz na kvalitu potravin. Celosvětově ambice ekologických hnutí jdou daleko nad rámec současného trendu. Dohnat světový vývoj se snaží Light Farma spoluprácí s tchajwanskými týmy, které zahrnují výzkum pokročilých technologií a optoelektroniku zemědělské biotechnologie. Ve snaze o čisté pěstování, vyvíjíme jedinečné spektrum světla pro přirozený růst rostlin, tak aby výsledný vzorec vytvořil dokonalou rovnováhu pěstovaného produktu.


Stylové zelené bydlení si můžete vytvořit doma podle svých představ. Ponořte se do okouzlující módní života, udělejte si radost živou rostlinou. Můžete pěstovat organické rostliny rostou ať jste kdekoliv! Light Farm Vám umožní být snadno ve městě farmářem.

20 let se Wieson Technologies věnuje mechatronické integraci a inovací výroby z ekologicky šetrných technologií. Díky průlomové inovace a neustálému zlepšování se naše obchodní zaměření ytále více zaměřuje na spojovací součástky, bezdrátoéh komponenty, automobilové elektroniky a LED osvětlení.


Light Farm je nová značka zaměřující se na budování zeleného průmyslu pomocí  Wieson Technologies. Poskytuje komplexní řešení služeb a sériově vyráběné inovativní produkty, Light Farm se chtějí stát nejen vaším přítelem, ale i tím nejlepším partnerem ve vašem životě.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek