LED grow žárovky

LED grow žárovky jsou vhodné především jako náhrada světelných zdrojů do stávajících osvětlovacích těles. Nemusíte měnit celá svítidla, ale jednoduše vyměnit jen žárovku. LED grow světelné zdroje lze také použít pro nové instalace domácích pěstíren a pro malé komerční projekty.Připravili jsme pro Vás světelníé zdroje v provedení do tří základníc...

LED grow žárovky jsou vhodné především jako náhrada světelných zdrojů do stávajících osvětlovacích těles. Nemusíte měnit celá svítidla, ale jednoduše vyměnit jen žárovku. LED grow světelné zdroje lze také použít pro nové instalace domácích pěstíren a pro malé komerční projekty.Připravili jsme pro Vás světelníé zdroje v provedení do tří základních patic. Pokud scháníte pro svůj projekt žárovku s jinou paticí, kontaktujte nás.

Zobrazit

LED grow žárovky Počet produktů: 6

Podkategorie

  • pro patici E27 (230 V)

    Patice E27 šroubovací s Edisonovým závitem. Číslo znamená vnější průměr patice v milimetrech. Používají se pro běžné žárovky, úsporky, výbojky i světelné zdroje s LED. Je určena pro síťové napětí 230V, vnější průměr 27mm..

  • pro patici GU10 (230 V)

    Patice GU10 je nejrozšířenější paticí především u halogenových zdrojů světla, je charakteristická dvěma symetrickými kolíčky o průměru 5 mm. Používají se pro halogenové zdroje světla. Žárovka se nešroubuje, po zasunutí se pouze pootočí. Je určena pro síťové napětí 230V.

  • pro patici GU5,3 (12 V)
    Patice GU5,3 je malá nástrčná patice, má jehlice od sebe vzdálené 5,3 milimetru. Používá se hlavně u bodových svítidel a lampiček, které mají transformátor - jsou určeny pro napětí 12 voltů.
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek