Tyto stránky používají pro své správné zobrazení a funkci soubory cookies, tím, že na stránkách setrváte, vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde!

Souhlasím
UrbanCultivator Residential Zobrazit v plné velikosti

UrbanCultivator Residential

Podstavná automatická hydroponická domácí pěstírna.

Více informací

urbancultivatorresident

Dostupnost: na objednávku, přibližně 21 dní

86 500 Kč

Urban Cultivator Residential je určena pro každého, komu nevyhovují některé z našich nabízených stolních modelů především pro svoji velikost. Stručně řečeno, pomocí Urban Cultivator si koupíte vlastní zeleninovou zahradu, ve které můžete pěstovat čerstvé bylinky a (mikrogreen) zeleninu, a to v krátké době, ale uvnitř. Nikdy předtím nebylo tak snadné připravit zdravá a chutná jídla s přílohami, které vyrostli přímo u Vás v kuchyni.

Urban Cultivator Residential, také známý pod běžným názvem Kitchen Cultivator, je domácí spotřebič, který vám pomůže nakonec žít zdravěji. Skutečné a čisté jídlo, a to ve vlastní kuchyni. Urban Cultivator residential je i vhodné řešení, jak zabránit nezkonzumované zelenině, aby na konci týdne neskončila v koši. To ani nemluvě o dodatečných nákladech, které to přináší.

Minimální úsilí, maximální výsledek:

Kuchyňský kultivátor je plně funkční domácí spotřebič. Osvětlení je automatické, stejně jako přívod vody. Systém může být přímo připojen k vaší dodávce vody. Vzhledem k tomu, že je pro vás regulována cirkulace vzduchu, je v kuchyňském kultivátoru perfektní podnebí. Lepší podmínky jednoduše nejsou možné. A za pár minut zajistíte zásobníky semen, po kterých urbánský kultivátor potřebuje jen několik minut za týden pro stříhání. Pěstování zeleniny nebylo nikdy jednodušší.

Kultivátor kuchyně je z hlediska velikosti srovnatelný s myčkou nádobí. Proto snadno najdete prostor pro vaši kuchyňskou jednotku. Nicméně paralela s myčkou není energeticky náročná, kuchyňský kultivátor spotřebovává značné množství méně energie. Zařízení spotřebuje pouze 208 kWh za rok, což je méně než standardní mikrovlnná trouba. Stejně jako u jiných spotřebičů ve vaší kuchyni zapojte napájecí kabel do zásuvky pro použití. Jediná věc, kterou musíte udělat každý týden, je přidat živiny. Kuchyňský kultivátor obsahuje vestavěný varovný systém, který osvětluje světlo, když skutečně potřebujete podávat živiny. Nemusíte něco přemýšlet o sobě, jako to dělá kuchyňský kultivátor pro vás.

Vždy čerstvé:

Takže hledáte zdravější interpretaci svého života? Je čerstvost složek, které používáte? Oceňujete organickou a udržitelnou povahu výrobků, které přidáváte do nádob, které připravujete každý den? A všechno na dosah? Kuchyňský kultivátor je pro vás nutností!

 

* Zboží lze alternativně objednat také s hodnotou uvedenou v závorce.

Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázek produktu je pouze pro vaši informaci, může se lišit od skutečného produktu.

Napište svůj názor

UrbanCultivator Residential

UrbanCultivator Residential

Podstavná automatická hydroponická domácí pěstírna.

Napište svůj názor