Tyto stránky používají pro své správné zobrazení a funkci soubory cookies, tím, že na stránkách setrváte, vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde!

Souhlasím
MQ-500 Zobrazit v plné velikosti

MQ-500: Full-Spectrum PARmetr

Ruční PARmetr APOGEE Instruments MQ-500 Full-Spectrum - samostatný snímač s ručním měřícím přístrojem propojený 2 m dlouhým kabelem.

Více informací

MQ-500

Dostupnost: Na objednávku, přibližně 21 dní

23 159 Kč

APOGEE Instruments MG-500 je Full-Spectrum senzor připojený 2 m dlouhým propojovacím kabelem s ručním měřícím přístrojem, který měří a ukládá jednotlivá měření. Snímač obsahuje silikonovou fotodiodu a vlastní optické filtry v robustním samočistícím plášti z anodizovaného hliníku s akrylovým difusorem. Typické aplikace zahrnují měření PPFD (Photosynthetic Photon Flux Density)na povrchu rostlin ve venkovním prostředí,sklenících a růstových komorách. Kvantové senzory se také používají k měření PAR / PPFD ve vodním prostředí, včetně akvárií slané vody, kde se pěstují korály. Poznámka: Ruční měřič není vodotěsný, pouze senzor a kabel jsou vodotěsné!

Ruční měřicí přístroj MQ-500 může měřit ve dvou režimech: Manuální měření jednotlivých vzorků,nebo automatický časový záznamový režim. V režimu manuálního měření jednotlyvých vzorků lze uložit do poměti až 99 měření. V režimu dataloggeru on/off se provede měření každých 30 s. Každých 30 min provede měřidlo šedesát 30 s měření a zaznamená průměrnou hodnotu do paměti. Měřič může uložit až 99 průměrů měření, po zaplnění paměti, začne přepisovat nejstarší záznamy novými. Integrovaný denní součet bude zanamenán z 48průměrových měření (za období 24 hodin). Měření vzorků a protokolů je možné zkontrolovat na displeji LCD nebo stahováním dat do počítače, avšak integrovaný denní součet lze zobrazit pouze stahováním dat do počítače. Stahování dat do počítače vyžaduje komunikační kabel AC-100 (standardní kabel USB nebude fungovat) a software ApogeeAMS.

 

Specifikace
 Přesnost měření - tolerance
± 5 %
 Odchylka při opakovaném měření 1 %
 Doba odezvy při měření < 1 ms
 Zorný úhel měření senzoru 180°
 Spektrální rozsah měření vln. délky 389 nm až 692 nm
 Napájení - plochá baterie CR 2320 3 V (lithium)
 Délka propojovacího kabelu 2 m
   

 

Rozměry a váha
   Produkt  Obal
 Délka 126 mm ---
 Výška 70 mm ---
 Šířka 24 mm ---
 Průměr ---
 Váha 100 g

 

Senzor - rozměry a váha
 Výška 37 mm
 Průměr 24 mm
 Váha ---

 

Enviromentální specifikace
 Rozsah pracovní teploty 0 - 50 °C
 Rozsah skladovací teploty  
 Rozsah vlhkosti bez kondenzace do 90 % do 30 °C
do 70 % nad 30 °C

 

 Jak se MQ-500 liší od předchozích kvantových snímačů Apogee?

MQ-500 je plnohodnotový kvantový senzor se spektrálním rozsahem 389 až 692 nm ± 5 nm, který lze vidět na grafu níže. Tato zlepšená spektrální odezva zvyšuje přesnost měření LED.

quantum-sensor-spectral-responses.jpg

Kde se používá MQ-500?

MQ-500 se používá k měření příchozích měření PPFD ve venkovních prostředích, sklenících, růstových komorách a akváriích.

* Zboží lze alternativně objednat také s hodnotou uvedenou v závorce.

Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázek produktu je pouze pro vaši informaci, může se lišit od skutečného produktu.

 
 
  • Manual MQ-500 (en)
    Uživatelský manuál pro Apogee Instruments MQ-500 (anglicky)
  • TI MQ-500 (en)
    Technické informace Apogee Instruments MQ-500 (anglicky)
  • TI SQ500-td (en)
    Technické informace- rozměry senzoru Apogee Instruments SQ500-td (anglicky)

Napište svůj názor

MQ-500: Full-Spectrum PARmetr

MQ-500: Full-Spectrum PARmetr

Ruční PARmetr APOGEE Instruments MQ-500 Full-Spectrum - samostatný snímač s ručním měřícím přístrojem propojený 2 m dlouhým kabelem.

Napište svůj názor