Tyto stránky používají pro své správné zobrazení a funkci soubory cookies, tím, že na stránkách setrváte, vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde!

Souhlasím

Seznam produktů výrobce ALT

Taiwanská společnost ALT (Aeon Lighting Technology, Inc.) je jedním z předních výrobců LED osvětlení na světě. Díky své patentované konstrukci chladičů a napájecích zdrojů, které jsou považovány za průlomové v technologii pro LED osvětlení, dosahují vysokých standardů a technologického Know-Hows. Aby LED sětla správně a stabilně fungovala používají pro své výrobky všehny díly a materiály jen té nejvyšší kvality.

Úsilí o dosažení dokonalosti a čistší životní prostředí


Naše planeta čelí velmi reálné hrozbě změny klimatu, způsobené především lidskou činnosti. Každý rok vydáme více a více skleníkových plynů do atmosféry, a to navzdory naším cílem snížit naši uhlíkovou stopu. Spalováním fosilních paliv a naši závislost na uhlí a ropě ke krmení našich potřebu po energii, poškozujeme naši planetu. Aeon Lighting Technology se zavázala ke snižování naší poptávky po energii, a současně poskytovat kvalitní světlo pro každého. Odhaduje se, že osvětlení je odpovědné za 3 000 milionů tun emisí uhlíku ročně. Změna na LED osvětlení by snížilo tuto zátěž o téměř 70% a snížilo by to naši závislost na uhelných elektrárnách.

Více